Masz pytania? 570 490 990

Remarketing w kampaniach reklamowych

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii możemy bardzo precyzyjnie kierować reklamy naszych klientów bezpośrednio do użytkowników, którzy odwiedzili ich stronę internetową, landing page a nawet do tych, którzy tylko widzieli ich aukcję internetową, np. w serwisie Allegro.

Remarketing to narzędzie, dzięki któremu znacząco zwiększasz swoje szanse na konwersję, czyli dokonanie sprzedaży na tle Twojej konkurencji.

Ogólna zasada działania kampanii remarketingowej działania jest prosta:

Na czym polega remarketing?

Janek odwiedza Twoją stronę internetową lub aukcję Allegro. Podczas gdy on zapoznaje się z treścią system zapamiętuje Janka w swojej bazie użytkowników. Janek nie musi nic potwierdzać – system robi to całkowicie automatycznie.

Janek nie zdecydował się jeszcze na zakup i opuszcza Twoją stronę www. W międzyczasie Janek przegląda także inne portale np. informacyjne, rozrywkowe czy społecznościowe np. Facebook.

Podczas daleszego przeglądania innych witryn, system reklamowy zainstalowany na tych stronach rozpoznaje Janka i wie, że Janek odwiedził niedawno Twoją stronę internetową i przeglądał na niej np. buty w jego ulubionym kolorze. Dzięki zapamiętaniu tak szczegółowych informacji, system dobiera odpowiednio przygotowaną wcześniej reklamę i wyświelta ją Jankowi w wielu różnych portalach, np. w Onet.pl, TVN24.pl, demotywatory.pl czy chociażby na Facebooku.

Kiedy Janek widzi Twoje reklamy przypominające o wcześniej oglądanych butach wzmaga się u niego chęć posiadania wymarzonych butów. Janek klika w reklamę i jest prowadzony prosto do strony, na której może łatwo dokonać zakupu. Decyduje się na kupno, dzięki czemu Ty odnotowujesz kolejną sprzedaż!

Kiedy zdecydujesz się wykorzystać remarketing w Twoich reklamach, znacząco zwiększysz zwrot z inwestycji w reklamę i podniesiesz swoje zyski!

Nie musisz prowadzić sklepu internetowego aby wykorzystywać remarketing w swoich kampaniach do celów sprzedażowych. Jeżeli Twoja firma nie prowadzi bezpośredniej sprzedaży przez internet lub zajmuje się usługami przygotujemy dla Ciebie dedykowaną stronę internetową, na którą skierujemy reklamy. Taką stronę nazywamy landing page’em, czyli stroną lądowania. Klient, który trafi na nią prosto z reklamy, jak na tacy otrzyma wszystkie informacje na temat reklamowanej usługi. Dodatkowo zobaczy on także specjalnie przygotowany moduł kontaktowy, dzięki któremu będzie mógł nawiązać kontakt z Twoją firmą.

Gdzie możemy wyświetlać Twoje reklamy?

Sieć reklamowa Google

google adwords
doubleclick-google-logo-wide
YouTube-logo-full_color
google-maps-logo
gmail_logo_nobeta_highres
blogger-logo

Nasze sieci partnerskie

adkontekst
doubleclick-google-logo-wide
Goldbach_Audience
gopl

Portale społecznościowe (Social Media)

facebook
Logo-2C-48px-TM
goldenline
nk

Przygotujemy kampanię remarketingową, która zwiększy Twoją sprzedaż!

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej propozycji – to nic nie kosztuje!

Kontakt w sprawie tego projektu
Czat z Firmao.pl CRM