Aluroof.eu strona i sklep internetowy

Ralizacja strony www oraz sklepu internetowego Aluroof.eu

Projektując wygląd witryny aluroof.eu postawiliśmy sobie za cel przygotowanie intuicyjnej strony internetowej skierowanej do bardzo szerokiego i międzynarodowego grona odbiorców. Witryna posiada wbudowany system wersji językowych z pełnym tłumaczeniem na 5 języków: polski, angielski, niemiecki, francuski oraz szwedzki.

Cała strona została wsparta systemem CMS WordPress w najnowszej wersji oraz responsywnym layoutem, dzięki któremu przeglądanie jej na komórkach, tabletach czy smartfonach nie stanowi żadnego problemu.

Moduł sklepowo-zamówieniowy

Z uwagi na nietypowy proces zakupowy wdrożyliśmy zmodyfikowany moduł sklepowy. Opiera się on na generowaniu spersonalizowanych dla każdego produktu formularzy. Dzięki temu, iż formularze posiadają dynamiczne pola predefiniowane skraca to czas potrzebny do wypełnienia takowego formularza. Funkcja ta została wprowadzona z myślą o użyteczności strony i zwiększeniu współczynnika konwersji.

Wszystkie aspekty zwiększające komfort użytkownika jakie wprowadziliśmy w połączeniu z precyzyjnym co do piksela designem zwiększają zaufanie do firmy. Ponadto sprawiają, iż pozytywne doświadczenia z kontaktu z witryną przekładają się bezpośrednio na równie pozytywne skojarzenia z samą firmą.

Dbałość o detale

Od samego początku projektowania strony aluroof.eu aż po proces wdrożeniowy dbaliśmy o każdy najmniejszy detal. Wierzymy, iż to właśnie świadczy o jakości projektowanych stron. Każdy element został w sposób przemyślany zaprojektowany, zakodowany oraz wdrożony aby spełniał swoją funkcję w 100%.

Poszukujesz sprawdzonego wykonawcy strony internetowej dla Twojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną propozycję realizacji strony www dla Ciebie!