KwiatuszkarniaGubin.pl


KwiatuszkarniaGubin.pl to strona www wykonana na zlecenie lokalnej firmy usługowej z branży florystycznej oraz ślubnej. Firma działa dwukierunkowo budując pozycję swojej marki zarówno jako kwiaciarni działającej na rynku lokalnym jak i firmy organizującej śluby oraz inne imprezy okolicznościowe na terenie zachodniej Polski.

Z uwagi na rozbudowaną ofertę, strona internetowa musiała zostać zbudowana tak, aby była dostosowana do prezentacji i promocji dwóch gałęzi oferty firmy. Celowo wybraliśmy minimalną szatę graficzną dla tej witryny, ponieważ celem była ekspozycja zdjęc przedstawiających realizacje. To one grają pierwsze skrzypce w hierarchii struktury informacji.

Istotnym elementem jest także wersja mobilna strony www oraz jej optymalizacja pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO). Dzięki tak wykonanej i zaprojektowane stronie, Kwiatuszkarnia widoczna jest zarówno w lokalnych jak i ogólnopolskich wynikach wyszukiwnaia w topowych pozycjach. Strona posiada także zaimplementowany skrytp Google Tag Manager’a, za pośrednictwem którego możliwe jest mierzenie konwersji kampanii reklamowych.