Masz pytania? 570 490 990

Strony responsywne dla urządzeń mobilnych

Strony responsywne to w dobie smartfonów i tabletów podstawa. Niestety nadal wiele stron internetowych nie jest przystosowana do wyświetlania na mniejszych ekranach. Jest to bardzo ważny czynnik wpływający na to jak odbierają Twoją firmę Twoi potencjalni klienci. Czy wiesz, że wg ostatnich badań, w Polsce ruch mobilny stanowi ponad 20% całościowego ruchu w internecie? Oznacza to, że co piąty użytkownik, który odwiedza Twoją stronę, używa do tego celu urządzenia przenośnego!

strony responsywne

Źródło: Geminus Ranking, Ruch PC vs. non-PC, 19-08-2015 r.

Właśnie dlatego, podczas pracy nad każdą stroną internetową zapewniamy kompatybilność z aktualnymi wymaganiami dotyczącymi urządzeń mobilnych.

Dlaczego tak ważne jest dostosowanie strony dla urządzeń mobilnych?

Jak wspomnieliśmy wyżej, ponad 20% użytkowników, którzy poszukują w sieci informacji o Twoich produktach lub usługach używa do tego celu smartfona lub tabletu. Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego jak duża jest to grupa Twoich potencjalnych klientów.

Wykonanie strony przyjaznej dla komórek i smartfonów ma jednak także inne, równie ważne znaczenie. Otóż od początku kwietnia Google promuje strony internetowe, które spełniają ich wymogi dostosowania witryn internetowych dla urządzeń mobilnych. Dla Ciebie oznacza to wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania! Nie wieżysz? Zobacz oficjalny wpis na blogu Google Polska.

Poniższy film pokazuje jak bardzo strony responsywne wpływają na kształtowanie się przychodów w firmie.

tworzenie stron internetowych responsywnych

Nie pozwól aby Twoi klienci opuszczali Twoją stronę!

Wypełnij formularz kontaktowy lub po prostu zadzwoń do nas! Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę strony reponsywnej!

Kontakt w sprawie tego projektu
Czat z Firmao.pl CRM