Masz pytania? 570 490 990

Twoja strona www jest Twoją wizytówką

„Jak cię widzą, tak cię piszą”. W internecie to stare przysłowie nabiera na znaczeniu. Otóż, już od dawna wiadomo, iż klient w pierwszej kolejności kupuje oczami. Aby Twoja firma przypadła mu do gustu, należy zaserwować porcję przyjemnych doświadczeń aby wzbudzić u niego pozytywne doznania.

Twoja strona internetowa odgrywa tutaj kluczową rolę. Obecnie Twoi potencjalni klienci w poszukiwaniu potrzebnych im produktów i usług w pierwszej kolejności udają się do internetu. Tam odbywa się dzisiaj pierwsza selekcja. Firmy, które dzięki dobrze zbudowanej, czytelnej i estetycznej stronie internetowej zdobędą zaufanie – wygrywają walkę o klienta. Chętnie stworzymy dla Ciebie stronę www, dzięki której, Twoja firma zwiększy sprzedaż!

Czy wiesz, że... ?

Tylko 3 do 5 sekund potrzebuje internauta aby ocenić czy Twoja strona www jest dla niego przydatna.

Uporządkuj treść!

Właśnie dlatego, uporządkowanie treści na stronie internetowej jest tak ważne! Używaj nagłówków aby podzielić treść na swojej witrynie www, dzięki temu internauta szybko znajdzie treści, których szuka i nie opuści strony!

browser

Uporządkowane treści na stronie internetowej

Internauci odwiedzający stronę internetową Twojej firmy już po pierwszych kilku sekundach posiadają o niej wypracowane zdanie. To właśnie w tych pierwszych chwilach użytkownicy sprawnie „skanują” stronę w poszukiwaniu potrzebnych im informacji.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej struktury informacji ułatwisz im odnalezienie szukanych elementów. Projektując strony internetowe niezmiernie istotna jest dla nas jej czytelność oraz prawidłowa organizacja. Dzięki temu, nasze strony internetowe czyta się łatwo i przyjemnie na dowolnym urządzeniu!

Skontaktuj się z nami i pozwól swojej stronie internetowej zarabiać dla Ciebie!

Współpraca z klientem

Przed rozpoczęciem prac nad projektami graficznymi zbieramy informacje na temat oczekiwań klienta wobec nowej strony www, wspólnie je omawiamy oraz nakreślamy ogólny zarys witryny internetowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, doradzamy klientowi w wielu ważnych aspektach związanych z nową stroną www. Dzięki temu łączymy naszą wiedzę oraz doświadczenie klienta ze swoimi odbiorcami tworząc tym samym perfekcyjnie ukierunkowany szkic strony do jego grupy docelowej.

Takie rozwiązania owocują projektami, które nie tylko zadowalają oko właściciela strony, ale przede wszystkim spełniają zakładane cele. Nieistotne, czy ma być to sprzedaż produktów, nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi czy pozyskiwanie sponsorów. Dzięki twoim doświadczeniom i naszej wiedzy zbudujemy idealną stronę www dla Twojej firmy!

wspolpraca
wyglad-stron-www

Wygląd i użyteczność stron internetowych

Estetyka wizualna to niezmiernie ważny element każdej strony internetowej. Uważamy, że sposób prezentacji informacji jest równie ważny, co same treści. Podczas projektowania stron zwracamy szczególną uwagę na to, aby witryna była czytelna i przejrzysta na wszystkich urządzeniach (komputery stacjonarne, mniejsze laptopy, komórki, tablety, etc.). Podczas pracy nad każdym projektem staramy się maksymalnie poznać branżę naszego klienta aby jak najlepiej przygotować projekt graficzny łącząc wizualną prezentację strony z jej funkcjonalnością.

Kontakt w sprawie tego projektu
Czat z Firmao.pl CRM