Nie oszukujmy się, po prostu wiemy, na czym znamy się najlepiej i wiemy, że jesteśmy w dobrym miejscu i czasie. Chcemy, żeby Wasza firma też znalazła się w dobrym miejscu w Internecie i tym zajmujemy się na co dzień. Czemu fajnie z nami współpracować?  Wyznajemy zasadę, że lepiej późno pojawić się w Internecie, niż nie pojawić się tam wcale! To, jak pracujemy i co robimy, najlepiej chyba pokażą Wam poniższe zdania. Chociaż naszą pracę traktujemy bardzo serio, do siebie podchodzimy z dużym dystansem. Może dlatego właśnie tworzymy zgrany zespół?  Co musicie o nas wiedzieć?

Pijemy mnóstwo kawy. Tak naprawdę, pijemy kawę hektolitrami, bo kawa jest dobra. Zwłaszcza taka, którą pijemy z naszymi klientami. Jeśli chcecie porozmawiać o swoim pomyśle na stronę internetową albo tylko napić się z nami kawy, zapraszamy!

Tworzymy strony internetowe i pozycjonujemy je dla Was, prowadzimy kanały w social media, dostarczamy materiały reklamowe i robimy wokół Was taki szum, że czasami możecie nie usłyszeć, jak klienci dobijają się do Was drzwiami i oknami.

Przy tworzeniu strony internetowej lub jakiegokolwiek innego projektu, zawsze rozmawiacie z jedną osobą, która Wasz projekt zna od podszewki. Każdy z nas robi to, w czym czuje się najlepiej i sami się o tym przekonacie. Spychologia i angażowanie całego zespołu, który musi od początku wdrażać się w Twój projekt to nie nasza bajka! Za to zawsze każdy projekt kończy się happy endem!

Do naszego biura nikt nie wejdzie niepostrzeżenie. Nie potrzeba nam dzwonków ani alarmów, bo o wszystkich gościach informuje nas prywatny, włochaty ochroniarz – Turbo. Miał być jamnikiem, okazało się, że nigdy nim nie był i nie będzie. Za to pilnuje porządku i pomaga nam w jedzeniu pizzy. Dlaczego?

Ano dlatego, że jeśli odwiedzicie nas w piątek, może uda Wam się załapać na pizzę, która towarzyszy nam co tydzień.  To najlepszy sposób, żeby koniec tygodnia był zawsze wyjątkowy. No i pyszny!

Jeśli szukacie korporacji, to od razu mówimy, że to nie my! Najlepiej czujemy się i pracujemy w małym gronie. Zawsze mamy czas dla siebie, a przede wszystkim dla Was. Zapraszamy do naszego biura, bo nasze drzwi i monitory zawsze są dla Was otwarte!