O wtyczce OSMapper

Pokaż lokalizację swojej firmy na mapie na swojej stronie internetowej. Bez limitu wyświetleń, bez wymaganych kluczy API, prosto i szybko. Dowolnie dostosuj wygląd mapy oraz znaczników aby pasowały do Twojej strony internetowej.

Twój tekst Twój tekst Twój tekst Twój tekst
Twój tekst
Pobierz za darmo z WordPress.org

Najważniejsze cechy

Brak limitów

OSMapper wykorzystuje Open Street Maps do pobierania i wyświetlania map. Dzięki temu nie musisz podawać żadnych kluczy API oraz nie musisz martwić się o dodatkowe koszty związane z opłatami za nadmierne wyświetlenia.

Personalizuj wygląd znaczników

Wraz z pluginem otrzymujesz bibliotekę perfekcyjnie zaprojektowanych znaczników graficznych, jeżeli chcesz możesz wykorzystać własny plik PNG np. z logo firmy. Dzięki temu mapa będzie jeszcze bardziej spersonalizowana.

Nieograniczona liczba znaczników

Dodaj na jednej mapie tyle lokalizacji ile tylko chcesz. Podaj adres a OSMapper automatycznie rozpozna lokalizację, jeżeli chcesz możesz poprawić przeciągając znacznik bezpośrednio na mapie lub ręcznie wpisując koordynaty GPS.

Wiele map na jednej stronie

Twórz mapy bez żadnych ograniczeń. Możesz utworzyć nieograniczoną liczbę map dostosowując każdą wg indywidualnych wymagań.

Dostosuj kolorystykę

Wybierz idealną dla Ciebie kolorystykę mapy. Wraz z pluginem dostarczamy bogaty zestaw schematów kolorystycznych, pozwalający na dobranie wyglądu pasującego do ogólnego stylu Twojej witryny.

Porównianie wersji

Funkcja Wersja darmowa Wersja PRO
Geolokalizacja adresu lokalizacji
Brak limitów wyświetleń map
Różnorodne wersje kolorystyczne map3 wersje 6 wersji
Dodawanie opisu znacznika w "dymku"
Ręczne korygowanie pozycji znacznika
Ilość dostępnych znaczników graficznych 2 pinezki 6 pinezek
Dodawanie własnych znaczników graficznych
Nielimitowana ilość map
Nielimitowana ilość pinezek
Błyskawiczny support
Cena Darmowa 10 USD
Pobierz za darmo z WordPress.org

Co mówią użytkownicy

princebrown

I highly recommend it

Plugin does its job very well. Support is pleasant and quick.

sebson88

Fast and easy

The plugin is doing its job, I’ve changed Google Maps on this plugin and from what I see it works faster than Google Maps. It also has a geocoder that can locate GPS coordinates of the given address. Perhaps it would be wise to provide more personalization options, but this is not so important anymore.

area97

Easy to use

Plugin is fast, easy to use and support is awesome! no need to look further if you are serious about maps on your WP website.

Licencja

Kup licencję wersji PRO dla Twojej strony internetowej.Jeśli chcesz możesz skorzystać z darmowej wersji pluginu dostępnego w oficjalnym repozytorium WordPress.

Płatności obsługiwane są za pośrednictwem PayPal. Po zakupie otrzymasz od nas wiadomość z Twoim kluczem aktywacyjnym oraz linkiem do pobrania rozszerzonej wersji OSMapper PRO. Aktywacja jest wymagana do pobierania aktualizacji oraz korzystania ze wsparcia technicznego.

Licencja jest wieczysta, co oznacza, że będziesz mógł pobierać aktualizacje do końca świata i jeden dzień dłużej.

Jedna licencja (jeden klucz) umożliwia aktywację tylko jednej domeny www. Licencję możesz bez problemu przenieść na dowolną domenę w dowolnym czasie. Informacja jak to zrobić znajduje się w sekcji F.A.Q.

F.A.Q.

Kiedy zainstalujesz wtyczkę OSMapper PRO w panelu administracyjnym wyświetli się powiadomienie o konieczności aktywacji licencji. Kliknij w link „Aktywuj licencję”. Następnie w oknie konfiguracji wtyczki podaj klucz licencji jaki otrzymałeś poprzez e-mail po zakupie. Kliknij „Aktywuj teraz”. Jeżeli klucz jest prawidłowy, otrzymasz powiadomienie o pomyślnej aktywacji wtyczki.

Aktywacja jest niezbędna do pobierania aktualizacji wtyczki. Stale rozwijamy OSMapper PRO usprawniając jego działanie oraz rozbudowujemy go o nowe funkcjonalności. Jeżeli chcesz z nich korzystać z musisz aktywować licencję.

W oknie konfiguracji wtyczki, która została wcześniej aktywowana znajduje się przycisk „Dezaktywuj licencję”. Po jego kliknięciu Twoja licencja zostanie zwolniona i będziesz mógł aktywować ją na innej domenie. Pamiętaj jednak – jeden klucz pozwala na aktywację licencji dla jednej domeny.

Zmiana licencji jest możliwa raz na tydzień. Jest to zabezpieczenie przed nieautoryzowaną wymianą kluczami licencji.

Pracujemy nad tym, obecnie jednak nie jest to dostępne. Jeżeli chcesz zakupić większą ilość licencji skontaktuj się z nami – [email protected]. Przedstawimy Ci indywidualną ofertę.

Obecnie nie jest to możliwe, jednakże wiemy, że jest zapotrzebowanie na taką funkcjonalność i już nad nią pracujemy. Niebawem wraz z aktualizacją wtyczki zostanie do dodane.

Oczywiście, jeżeli potrzebujesz faktury VAT napisz do nas e-mail na adres [email protected]. Podaj nam wszystkie dane Twojej firmy oraz dołącz klucz aktywacyjny w celu weryfikacji. Fakturę wyślemy e-mailem w ciągu 7 dni.