Godziny otwarcia
Poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00

Adres biura

Agencja SEO BEFORE AFTER


ul. Zwierzyniecka 10 lok. 103,
60-813 Poznań
Polska


+48 697 757 492

[email protected]

Często zadawane pytania

1Co potrzebne jest aby otrzymać wycenę pozycjonowania?
Aby otrzymać wstępną wycenę pozycjonowania potrzebujemy adresu Twojej strony internetowej oraz listy fraz na jakie chcesz ją pozycjonować. Na tej podstawie przygotujemy wstępną ofertę współpracy.

Jeżeli nie wiesz dokładnie jakie frazy chcesz pozycjonować, to powiedz nam, jakie produkty czy usługi chcesz promować - my zaproponujemy wartościowe frazy.
2Czy wycenicie tylko frazy, które podam czy przygotujecie także swoją propozycję?
Do wyceny i oferty współpracy zawsze podchodzimy rzetelnie i kompleksowo. Zdarza się, że klienci proszą nas o wycenę fraz, które nie posiadają potencjału generowania ruchu - wolumen miesięcznych wyszukiwań jest za mały. Wtedy odradzamy takie frazy i proponujemy inne, które są wartościowe.
3Czy w trakcie umowy będę mógł wymienić frazy?
Tak, zawsze istnieje możliwość zmiany pozycjonowanych fraz.
4Czy rozliczacie się w modelu "za efekt"?
Rozliczanie w modelu "za efekt" co prawda dopinguje agencję aby szybciej osiągnęła wyniki, ale niestety często powoduje także, że dąży się do tego technikami, które mogą przysporzyć właścicielowi strony kłopotów w przyszłości. My stawiamy na wysokiej jakości pracę. Pracujemy wg przemyślanej strategii i rozliczamy się z klientami w sposób transparenty wg ustalonych warunków.
5Ile trwa umowa na pozycjonowanie?
Nie zawieramy umów długoterminowych. O długości naszej współpracy ma decydować to czy osiągamy efekty a nie paragrafy w umowie. Jedynym terminem określającym trwanie umowy to pierwsze trzy miesiące. Jest to spowodowane tym, że jest to średni okres po którym klienci mogą zauważyć efekty pozycjonowania strony.
6Czy pozycjonujecie wizytówki w mapach Google?
Naszym klientom oferujemy usługę pozycjonowania lokalnego, którego częścią jest zarządzanie i optymalizacja wizytówki, można to nazwać pozycjonowaniem wizytówki w mapach Google. Jednakże, nie oferujemy tej usługi samej w sobie. Jest ona częścią pozycjonowania lokalnego strony internetowej.
7Ile minimum fraz muszę pozycjonować?
Nie ma minimalnej ilości fraz. Możemy pozycjonować nawet jedną frazę. Warunek jest tylko taki, iż musi to mieć sens. Istotą naszej pracy jest realizacja stawianych celów przed pozycjonowaniem i stroną internetową. Jeżeli spełni to jedna fraza, to nie ma problemu :)
8Czy w ramach pozycjonowania zrobicie nową stronę internetową?
W ramach pozycjonowania strony internetowej podejmujemy się optymalizacji strony internetowej. O tym czym jest optymalizacja pisaliśmy na naszym blogu. Natomiast w ramach umowy o pozycjonowanie strony internetowej nie projektujemy nowych stron internetowych. Możemy to zrealizować ale jako odrębne zlecenie.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas!

Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin.