Pozycjonowanie

Stron Internetowych Poznań

Bezpłatna Konsultacja
Pozycjonowanie stron internetowych Poznań

Wyślij do nas zapytanie w sprawie Twojej strony internetowej.

Zwykle odpowiadamy w ciągu kilku godzin!

Pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu

to szereg korzyści dla Twojej firmy. Czy wiesz, że udział Google w rynku wyszukiwarek w Polsce wynosi 97%? Praktycznie każdy z nas korzysta właśnie z tej przeglądarki. Warto więc w niej zaistnieć, zaprezentować swój biznes, pozyskać nowych klientów oraz wielokrotnie zwiększyć zyski. Dzięki nam to osiągniesz – kompleksowo pozycjonujemy strony internetowe w Poznaniu.

Pracę opieramy na szeregu działań on-page i off-page. W ten sposób Twoja strona osiągnie jak najwyższe pozycje w organicznych wynikach wyszukiwania. Widoczność w Google to idealny sposób na promocję i pozyskiwanie odbiorców. AGENCJA SEO BEFORE AFTER od 2012 roku współpracuje z takimi firmami, jak Twoja. Wspieramy branże każdego rodzaju – od medycznych, po budowlane czy też przemysłowe.

Stawiając na nasze usługi, masz gwarancję szybkiego i miłego kontaktu. Klientów traktujemy jak partnerów biznesowych, z którymi budujemy autentyczne relacje. Jako że znakomicie rozumiemy lokalny poznański rynek, wiemy jak pomóc każdej branży. Przede wszystkim działamy na jasnych i uczciwych warunkach. Nie zawieramy umów długoterminowych. Jedyny termin to 3 pierwsze miesiące. Dopiero po tym czasie da się zweryfikować skuteczność pozycjonowania stron internetowych w Poznaniu.

Pracujemy według indywidualnie ustalonych wytycznych z każdym klientem.

 • Po nawiązaniu kontaktu, zbieramy komplet informacji na temat firmy.
 • Ponadto tworzymy listę fraz, na które będziemy pozycjonować witrynę.
 • Jeśli frazy przez Ciebie podane są niskiej jakości, informujemy Cię o tym i przedstawiamy własne propozycje.
 • Na podstawie danych przygotowujemy wstępną ofertę i wycenę.
 • Pozycjonujemy tylko takie frazy, które przynoszą realne efekty.

AGENCJA SEO BEFORE AFTER

pracuje ze sprawdzonymi technologiami i zaawansowanymi narzędziami. Korzystamy przede wszystkim z Ahrefs, Senuto, Semstorm, SeoStation, SurferSEO, Google Analytics oraz Google Search Console.

Narzędzia dopasowujemy do konkretnego typu zadania. Każde z nich ma specjalne funkcje, które wykazują kluczowe znaczenie w pozycjonowaniu stron internetowych w Poznaniu. Semstorm pobiera statystyki w trybie rzeczywistym. Dzięki temu otrzymujemy najnowsze informacje o trendach, CPC i konkurencyjności. Ponadto z jego użyciem bezbłędnie optymalizujemy nazwy plików, tilte i alty na obrazkach.

Senuto dostarcza nam ogromną bazę słów kluczowych. Umożliwia monitoring pozycji i skuteczną analizę widoczności. Z Google Analytics kontrolujemy ruch, jaki się odbywa na stronie. SurferSeo zaś to jedno z najnowocześniejszych narzędzi, które analizuje topowe witryny i dostarcza danych o ich wspólnych cechach.

Tak więc wykorzystując najnowsze technologie oraz programy, pozycjonujemy strony internetowe w Poznaniu. W oparciu o konkretne wytyczne, umowę i narzędzia, gwarantujemy nienaganną jakość usługi. Przekonaj się osobiście!

Chcesz zlecić pozycjonowanie strony internetowej w Poznaniu? Zobacz jak dokładnie pozycjonujemy

Nasze usługi są wszechstronne. W ramach pozycjonowania prowadzimy blogi i zarządzamy wizytówkami w Google Moja Firma. Jesteśmy gotowi podjąć się naprawdę wymagających wyzwań, by Twój biznes rozkwitał w sieci. Poza tym wszystkie działania szczegółowo raportujemy. Masz nieustanny wgląd do efektów pozycjonowania stron internetowych w Poznaniu. Monitorujesz nasz każdy krok. Jak to wygląda od samego początku?

Podstawowe rozeznanie

Przede wszystkim określamy cele pozycjonowania. Twoja strona może być ukierunkowana na sprzedaż, pozyskanie leadów lub budowanie świadomości marki. W każdym z tych przypadków pozycjonowanie będzie wyglądało inaczej. Musimy zdecydować, jakie działania promocyjne będą najefektywniejsze.

Analiza konkurencji

Pracę opieramy na analizie Twojej konkurencji. Sprawdzamy, na jakie frazy pozycjonują strony internetowe w Poznaniu. Równie ważne są ich pozostałe zabiegi SEO.

Przygotowanie oferty i wyceny

Po uwzględnieniu wszystkich czynników przygotowujemy wstępną strategię pozycjonowania strony internetowej, ofertę cenową i analizę konkurencji.

Podpisanie umowy

Po wykonaniu tej czynności, praca zaczyna wrzeć! Przygotowany wcześniej audyt SEO Twojej strony internetowej zostaje przekazany do wdrożenia, copywriterzy rozpoczynają pracę nad optymalizacją oraz dodaniem nowych treści.

Współpraca

Wdrażamy kompleksowy monitoring, sprawdzamy postępy, badamy stronę, wprowadzamy zmiany, poprawki, frazy oraz wykonujemy inne zabiegi pozycjonujące stronę internetową.

Inne usługi

Prowadzimy działania marketingowe. Piszemy blogi firmowe, dbamy o content oraz wpisy, dodajemy poradniki i skutecznie promujemy treści.

Raportowanie

Przygotowujemy comiesięczne raporty efektów pozycjonowania stron internetowych w Poznaniu. Poza tym proponujemy odpowiednie rozwiązania, które wdrożone jeszcze bardziej poprawią pozycję witryny.

Współpraca jest prosta i klarowna – bierzemy na siebie zadania, związane z optymalizacją, tworzeniem, monitoringiem, audytami i publikacjami. Doradzamy, zmieniamy, linkujemy, poprawiamy… podsumowując, budujemy Twoje nowe szanse biznesowe.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Poznaniu?

Każdą usługę pozycjonowania strony internetowej w Poznaniu wyceniamy indywidualnie. Na ostateczną kwotę ma wpływ wiele istotnych czynników, takich jak:

 • trudność słów kluczowych,
 • ilość i konkurencyjność fraz,
 • konkurencyjność branży,
 • typ pozycjonowania.

Dlatego właśnie przed podpisaniem umowy musimy zebrać jak najwięcej informacji. Dopiero po szczegółowym wywiadzie, rozeznaniu i określeniu celów pozycjonowania, dokonujemy wyceny.

Ilość miesięcznych lokalnych wyszukiwań Cena > 10 Cena za pozycję 1-3 Cena za pozycję 4-6 Cena
0-100 0 zł od 47 zł od 37 zł od 37 zł
101 - 300 0 zł od 57 zł od 47 zł od 37 zł
301-500 0 zł od 67 zł od 57 zł od 47 zł
501-1000 0 zł od 107 zł od 87 zł od 67 zł
1001-2000 0 zł od 136 zł od 117zł od 97zł
2001-3000 0 zł od 154 zł od 136 zł od 117 zł
>3001 0 zł Wycena realizowana jest indywidualnie
Ilość miesięcznych lokalnych wyszukiwań
0-100
 • Cena > 10
  0 zł
 • Cena za pozycję 1-3
  od 47 zł
 • Cena za pozycję 4-6
  od 37 zł
 • Cena za pozycję 7-10
  od 27 zł
0-100
 • Cena > 10
  0 zł
301-500
 • Cena > 10
  0 zł
501-1000
 • Cena > 10
  0 zł
1001-2000
 • Cena > 10
  0 zł
2001 - 3000
 • Cena > 10
  0 zł
>3001
 • Cena > 10
  0 zł

Przedstawiony powyżej cennik pozycjonowania strony internetowej posługuje się wartościami orientacyjnymi. Na właściwą wycenę składa się wiele czynników.

Optymalizacja pod lokalne pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu

Czy wiesz, że aż 82% internautów, zanim odwiedzi firmę, szuka danych o produktach i usługach w Internecie? Dlatego jesteśmy my – specjalizujemy się w lokalnym pozycjonowaniu stron internetowych w Poznaniu. Jeśli więc świadczysz usługi w danym mieście lub regionie, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

To właśnie z pomocą lokalnego SEO przyciągniesz nowych klientów. Zwiększysz szanse na konwersje i zwielokrotnisz swoje zyski. To ogromna szansa na trafienie do TOP 10 Google. Klienci, którzy szukają danych usług w okolicy, znajdują kontakt do Ciebie. To wszystko zasługa przemyślanego lokalnego pozycjonowania strony internetowej na frazy związane z lokalizacją.

Jakie korzyści płyną z lokalnego pozycjonowania stron internetowych?

 1. 1
  Znaczny wzrost sprzedaży i zysków
 2. 2
  Zwiększenie ruchu na stronie
 3. 3
  Wpływ na rozpoznawalność marki
 4. 4
  Budowa renomy na rynku lokalnym
 5. 5
  Zainteresowanie Twoimi usługami
 6. 6
  Wysokie pozycje w Google, również w Google Maps

AGENCJA SEO BEFORE AFTER pozycjonuje strony internetowe z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi. Uzupełniamy znaczniki meta danych, optymalizujemy treści i dobieramy lokalne frazy. Ponadto linkujemy z lokalnych serwisów i dbamy o połączenie strony z Google Moja Firma. To niezwykle opłacalne kroki – aż 86% użytkowników Internetu szuka firm w Mapach Google!

Google Moja Firma to szereg korzyści dla przedsiębiorców. Wizytówka Twojej firmy w sieci wpływa na widoczność. Dzięki niej odbiorcy widzą opinie na temat biznesu, szczególnie te pozytywne. Dbałość o Google Moja Firma wiąże się też z udogodnianiami dla klientów – wiedzą, jak dojechać do lokalu, kiedy jest otwarty, w jakich godzinach pracujesz. W efekcie przekłada się to na pozyskanie nowych odbiorców i zwiększenie zysków.

Równie ważne w pozycjonowaniu stron internetowych w Poznaniu jest wspomniane linkowanie z lokalnych serwisów. Na miejskim portalu jest spis polecanych usług? Dodaj się tam! Oczywiście wszystkim zajmujemy się my – dbamy o wewnętrzne i zewnętrzne aspekty pozycjonowania. Ty niczym się nie martwisz – to nasze obowiązki.

Jak w praktyce wygląda pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu?

Pozycjonowanie stron dzieli się na on-site i off-site. Te pierwsze są przeprowadzane na obszarze witryny, drugie poza nią. Tylko połączone ze sobą, przynoszą najlepsze efekty.

Działania on-site

To optymalizacja witryny www. Zapełniamy stronę wartościową treścią, dbamy o rozmieszczenie słów kluczowych, stosujemy linkowanie wewnętrzne. Opracowujemy odpowiednie nagłówki, dbamy o ich jakość i formatowanie. Zajmujemy się metatagami i strukturą witryny.

Działania off-site

Obejmują zewnętrzne czynniki, takie jak link building oraz budowanie dobrego wizerunku marki na przykład w social mediach. Roboty Google odbierają off-site jako informację, że strona jest godna zaufania i warto ją wyświetlać wysoko w wynikach wyszukiwania.

W pozycjonowaniu stron internetowych w Poznaniu kluczową rolę odgrywa mnóstwo elementów. Struktura kodu HTML, dostępność strony dla robotów sieciowych, szybkość wczytywania witryny – nasi specjaliści kompleksowo zajmują się wszystkimi szczegółami. Dbamy o zawartość portalu, jego warstwę wizualną oraz stosujemy bezpieczny protokół HTTPS. Tworzymy przyjazne i krótkie adresy URL, jak i dostosowujemy stronę do urządzeń mobilnych.

Jak łatwo zauważyć, pozycjonowanie to szereg czynności, w których nawet jeden element ma kluczowe znaczenie. SEO off-site, jak i on-site są niezbędne do zbudowania pozytywnego wizerunku firmy. AGENCJA SEO BEFORE AFTER wie, jak odpowiednio połączyć elementy tych dwóch rodzajów działania – zapraszamy!

Jak dobieramy słowa kluczowe do pozycjonowania?

Frazy kluczowe albo proponują klienci, albo zostawiają ich dobór w naszych rękach. Istnieje kilka rodzajów słów kluczowych. Dzielą się przede wszystkim na: brandowe, ogólne i long tail.

 • Brandowe słowa kluczowe – zawierają słowa powiązane z Twoją marką. Klienci wpisują je, jeśli nie znają adresu www.
 • Ogólne słowa kluczowe – składają się z reguły z 2-3 wyrazów. Te frazy są najbardziej konkurencyjne. Przykład: sukienki, spodnie, filmy.
 • Słowa kluczowe Long tail – „długie ogony” to kilka wyrazów. Użytkownicy wpisujący w wyszukiwarkę tego typu frazy dokładnie wiedzą, czego szukają.

Kiedy zauważysz efekty pozycjonowania strony?

Wiele osób uważa, że efekty pozycjonowania strony są widoczne od razu. Tak naprawdę zauważysz je po kilku tygodniach, a nawet miesiącach. Pozycjonowanie to proces długofalowy i tylko systematyczny oraz przemyślany przynosi efekty. Długość okresu, po którym wystąpią pierwsze efekty, zależy od kilku czynników. Jakich?

Ogromny wpływ na efekty pozycjonowania stron internetowych ma rodzaj branży. Musisz też uwzględnić to, czy działasz w całym kraju, czy tylko lokalnie. Niebagatelne znaczenie odgrywa też zastosowana strategia SEO. Są agencje, które stawiają na błyskawiczny wzrost pozycji, ale nie patrzą na konsekwencje. Inne agencje, takie jak nasza, decydują się na kompleksowe i zrównoważone pozycjonowanie stron. Chociaż zajmuje ono więcej czasu, przynosi nieporównywalnie większe korzyści.

Wiele zależy również od historii strony. Jeśli była uznana przez Google za łamiącą zasady, trudniej będzie Ci się wypozycjonować w krótkim czasie. Wtedy musimy odbudować do niej zaufanie. Ponadto na widoczność witryny w TOP10 wpływa intensywność działań konkurencji. Jeśli są bardzo zaabsorbowani stroną i jej rozwojem, minie więcej czasu nim ich prześcigniesz. Dlatego tak ważne jest profesjonalne pozycjonowanie strony internetowej w Poznaniu z zaufanymi fachowcami – zapraszamy!

Jakie korzyści płyną z pozycjonowania stron?

Pozycjonowanie stron internetowych to proces długotrwały. Chociaż efekty są widoczne dopiero po kilku tygodniach, a czasami miesiącach, robią naprawdę piorunujące wrażenie. Przede wszystkim świadomość marki w sieci jest znacznie zwiększona. Twój biznes staje się rozpoznawalny, a jeżeli się pojawisz w TOP 10, zyskujesz pozycję lidera. Praktycznie każdy odbiorca, którego interesują produkty powiązane z Twoim biznesem, wejdzie na stronę. Budujesz renomę i dbasz o wizerunek.

Druga korzyść, która się wiąże z powyższą, to ruch na stronie. Wpływa on na optymalizację witryny – zaczyna być lepiej oceniania przez roboty wyszukiwarek. Wyprzedzasz konkurencję, zyskujesz nad nią ogromną przewagę. Co za tym idzie – Twoje zyski rosną wielokrotnie. Co istotne, docierasz do nowych potencjalnych klientów. Dzielą się oni na dwie grupy: świadomi konsumenci, którzy wiedzą, czego szukają oraz użytkownicy z mniejszą wiedzą. Ty docierasz bez problemu do obydwóch grup.

Pozycjonowanie stron internetowych w Poznaniu ma niebagatelne znaczenie w przypadku dużych i małych firm – tym bardziej lokalnych. Jeśli dopiero pojawiasz się na rynku, potencjalni klienci dotrą do Ciebie właśnie z pomocą wyszukiwarki. Statystyki nie kłamią – 46% wszystkich zapytań w wyszukiwarce Google dotyczy lokalnych usług. Ponadto 89% użytkowników przynajmniej raz w tygodniu szuka lokalnych przedsiębiorstw w swojej okolicy.

Czy pozycjonowanie strony sprawdzi się w moim przypadku?

Jeżeli zadajesz sobie to pytanie, śpieszymy z odpowiedzią! Pozycjonujemy:

 • sklepy internetowe,
 • firmowe strony,
 • blogi,
 • agregatory ofert,
 • portale różnego typu – w tym informacyjne.

Zajmujemy się pozycjonowaniem lokalnym, ogólnopolskim i szerokim. Pamiętaj – około 90% użytkowników korzysta tylko z pierwszej strony wyników. Znajdź się w TOP 10. Postaw na usługi BEFORE AFTER i zaufaj specjalistom!

Darmowa wycena

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Na zapytania złożone pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godziny. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 11.00.

Zaufało nam ponad 3000 firm, wśród nich:

Wypełnij formularz odbierz wycenę

  Imię i nazwisko
  Nazwa firmy/domeny
  Adres e-mail
  Telefon
  Jak możemy Ci pomóc?

  Twoje dane są bezpieczne

  Zaufało nam ponad 3000 firm, wśród nich:

  Zarezerwuj termin

  bezpłatnej konsultacji SEO ze specjalistą

  Wyślij formularz