Profesjonalne strony WWW dla firm

Zapytaj o cenę strony internetowej
Tworzenie stron internetowych

Sprawdź nasze Portfolio

Jeśli nie ma Cię w Internecie, to znaczy, że nie istniejesz? Jasne, że istniejesz, ale nie tak, jak chcieliby tego Twoi potencjalni Klienci. Oni chcą mieć informacje o Twojej firmie na wyciągnięcie ręki. No może na wyciągnięcie myszki i kursora! Wiedząc o tym, od wielu lat działamy w internecie, aby Twoja strona i zyski były jak najbardziej realne!

Jak tworzymy strony internetowe - krok po kroku

 • 1
  Rozmowa i brief

  Podstawą profesjonalnie zrealizowanego zlecenia jest zawsze dobra komunikacja. Dlatego jest dla nas niezmiernie ważne, aby poznać klienta, dla którego mamy pracować. Określenie potrzeb i oczekiwań wobec projektu to kluczowe składowe owocnej współpracy.

 • 2
  Makiety i projekty graficzne

  Na podstawie pozyskanych od klienta informacji przygotowujemy makiety funkcjonalne strony internetowej, które obrazują proponowany layout i podstawowe funkcjonalności. Na ich podstawie graficy projektują finalną szatę graficzną.

 • 3
  Dostosowanie projektów

  Gotowe projekty graficzne udostępniamy klientom przed rozpoczęciem ich kodowania. Dajemy w ten sposób klientowi możliwość wpływania na wygląd strony na wczesnym etapie realizacji, to generuje duże oszczędności czasu i pieniędzy.

 • 4
  Programowanie i wdrożenie treści

  Po akceptacji projektów graficznych trafiają one do deweloperów, którzy zamieniają je na właściwą funkcjonującą stronę www. Na tym etapie równolegle powstają wersje strony na komputery oraz smartfony.

 • 5
  Wdrożenie treści

  Po zakończeniu kodowania strony wdrażane są do niej wszystkie treści (teksty, zdjęcia, filmy, etc.). Teksty obrabiane są przez naszych copywriterów aby zmaksymalizować ich siłę sprzedażową.

 • 6
  Testowanie i uruchomienie

  Po przygotowaniu finalnej wersji strony testujemy ją. Gdy strona jest już gotowa, udostępniamy ją klientowi do finalnej akceptacji. Dopiero po wyrażeniu zgody przez klienta instalujemy ją pod docelowym adresem www.

Nieskończone możliwości rozwoju strony dzięki WordPress

Większość stron jakie projektujemy, wdrażamy w oparciu o system CMS WordPress. Jest to najpopularniejsza platforma CMS dostępna obecnie na rynku. Strony internetowe oparte o WordPress cechują się przede wszystkim bardzo szerokimi możliwościami ich rozwijania bez konieczności tworzenia stron od nowa, za każdym razem, kiedy wymagana jest przebudowa szaty graficznej.

WordPress to także bogata biblioteka wtyczek, które rozszerzają funkcjonalności strony internetowej na skalę, jakiej nie oferuje żaden inny system CMS. Dzięki posiadaniu takiego zaplecza dodanie do strony, np. interaktywnych formularzy, modułu sklepu, rezerwacji czy płatności online nie stanowią problemu. Obecnie ponad 29% wszystkich stron na świecie korzysta właśnie z WordPress!

Gwarancja na stronę - 12 miesięcy

Z uwagi na to, że jesteśmy pewni jakości realizowanych przez nas stron internetowych, dajemy 12 miesięcy pełnej gwarancji. Usuniemy wszystkie problematyczne elementy, które nie zostały wychwycone na etapie testowania. Jeżeli w przeciągu roku od uruchomienia strona www ulegnie awarii to przywrócimy ją do działania w max 24 godziny, nawet jeżeli usterka będzie spowodowana przez Ciebie! Zawsze staramy się projektować witryny tak, aby były zgodne z nadchodzącymi aktualizacjami WordPress’a. Jeżeli jednak okaże się, że po wykonaniu aktualizacji pojawią się problemy, to naprawimy je całkowicie bezpłatnie w ramach gwarancji.

Masz być widoczny!

Jeśli prawdą jest to, że jak Cię widzą, tak Cię piszą, to z powodzeniem zasadę tę można zastosować przy realizacji usługi tworzenie stron internetowych. Tak, jak klienci widzą Twoją stronę, tak też oceniają działania Twojej firmy! Jeżeli zastanawiasz się, czy tworzyć stronę internetową dla swojego biznesu, nie rób tego! Nad tym już od dawna nie trzeba się zastanawiać! Pomyśl raczej o tym, jak sprawić, by Twoi Klienci zostali na niej jak najdłużej. Najlepiej jednak pozwól, żebyśmy my się tym zajęli, bo przecież znamy się na tworzeniu stron, jak nikt inny!

Tworzenie stron internetowych – mobilnie, przejrzyście i przyjemnie!

Strona internetowa ma być nie tylko Twoją wizytówką, ale również Ty masz wchodzić na nią z przyjemnością. Z poziomu komputera, tabletu i telefonu. Dopasujemy strony do każdego urządzenia (strony RWD), a praca na stronie i dodawanie treści będą bardzo przyjemne. Pokażemy Ci, jak w prosty sposób zarządzać treścią na stronie i stworzymy przyjazny panel administracyjny.

Kurs na detale!

Dopasujemy stronę do Twoich wymagań. Porozmawiamy o wszystkich szczegółach, zadając czasem dziwne pytania. Zrobimy to tylko po to, aby wiedzieć jak najwięcej o tym, czego oczekujesz. Naszą wielką miłością-i to ze wzajemnością-jest platforma WordPress. To właśnie dzięki niej możemy skupić się na istotnych detalach i dopracować wszystkie szczegóły tak, aby dopasować stronę do tego, czym się zajmujesz. Każdy nasz projekt to małe, internetowe dzieło sztuki, bo przecież sztuką jest prowadzenie własnej firmy! Właśnie to, jak prowadzicie swój biznes, chcemy pokazać na Waszej stronie internetowej.

Darmowa wycena

Zapoznamy się z Twoim biznesem, a następnie skontaktujemy, by wspólnie wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Na zapytania złożone pon. – pt. 8.00 – 16.00 odpowiadamy w ciągu 1 godziny. Na pozostałe pytania odpowiemy następnego dnia roboczego do 11.00.

Zaufało nam ponad 3000 firm, wśród nich:

Wypełnij formularz odbierz wycenę

  Imię i nazwisko
  Nazwa firmy/domeny
  Adres e-mail
  Telefon
  Jak możemy Ci pomóc?

  Twoje dane są bezpieczne

  Zaufało nam ponad 3000 firm, wśród nich:

  Zarezerwuj termin

  bezpłatnej konsultacji SEO ze specjalistą

  Wyślij formularz