Szpot

Na szczególną uwagę w tej realizacji zasługuje moduł ofertowy. Jego konstrukcja umożliwia na wyodrębnienie dwóch gałęzi oferty – samochodów nowych oraz używanych. Do każdej z sekcji zaimplementowana została dostosowana do potrzeb wyszukiwarka pojazdów z systemem filtrowania pojazdów. Widok samochodu dostarcza kompletnej informacji. Z tego poziomu można także wysłać zapytanie dot. konkretnego samochodu do właściwego salonu, w którym znajduje się pojazd. Oferty powiązane są z listą salonów co w znaczący sposób skraca czas niezbędny na reakcję sprzedawcy.

Serwis ten otrzymał także pełną integrację z portalami ogłoszeniowymi takimi jak OTOMOTO oraz GRATKA. Z poziomu administracji ofertą, sprzedawca może jednym kliknięciem wystawić ofertę sprzedaży samochodu w jednym lub obu portalach, zaktualizować dowolny jej atrybut lub wycofać z portalu ogłoszeniowego.

Wykorzystane technologie:

Technologia: WP Technologia: CSS Technologia: HTML Technologia: RWD Technologia: JQ Technologia: PHP Technologia: PH Technologia: AI Technologia: FIGMA Technologia: LS Technologia: JS

Zarezerwuj termin

bezpłatnej konsultacji SEO ze specjalistą

Wyślij formularz