Szpital na Klinach

Należący do Grupy NEO HOSPITAL Szpital na Klinach powstał w 2018 roku. Placówka stanowi efektywne i twórcze połączenie dwóch filarów, ludzi i technologii. Rozpoczynając pracę nad serwisem internetowym nowo powstałego szpitala, postawiono przed nami wyzwanie zaprojektowania strony internetowej, która jednocześnie będzie wyznaczała nowy standard prezentacji wśród placówek medycznych z jednoczesnym zachowaniem maksymalnej przystępności i czytelności. Witryna musiała podkreślać zaawansowane technologie medyczne wykorzystywane w placówce a przy tym nie utrudniać odbioru osobom, które mają trudność w obsłudze nowych technologii.

W celu spełnienia wymagań klienta zaprojektowaliśmy niespotykaną dotąd w branży medycznej szatę graficzną, zupełnie odbiegającą od standardów jakie dotychczas wiodły prym w Polsce. Na potrzeby realizacji strony internetowej Szpitala na Klinach wdrożyliśmy także dedykowany moduł konsultacji online dla pacjentów. To rozwiązanie pozwoliło pacjentom w prosty sposób skontaktować się z lekarzem, przekazać dotychczasowe wyniki badań i umówić się na konsultację.

Wykorzystane technologie:

Technologia: WP Technologia: CSS Technologia: HTML Technologia: RWD Technologia: JQ Technologia: PHP Technologia: PH Technologia: AI Technologia: XD Technologia: FIGMA Technologia: LS Technologia: JS

Zarezerwuj termin

bezpłatnej konsultacji SEO ze specjalistą

Wyślij formularz