«
»
06/24/2016

Passel – najlepszy stock z darmowymi zdjęciami dostępny dla każdego!

Bezpłatna wycena pozycjonowania Twojej strony www

Zastanawiasz się ile może kosztować pozycjonowanie Twojej strony internetowej? Wyślij do nas wiadomość - zazwyczaj odpowiadamy w ciągu kilku godzin!

Proszę o wycenę!

W tym artykule:

Od wczoraj serwis Passel.co został otwarty dla każdego. Ale zaraz, czym w zasadzie jest Passel? Otóż jest to (kolejny) stock z darmowymi zdjęciami do wykorzystania zarówno w druku jak i do stron www czy blogów. Kolejny napisałem w nawiasie, ponieważ idea jaka przyświeca serwisowi jest nieco inna niż w pozostałych stockach. Serwis ten tworzą pośrednio sami użytkownicy poprzez tagowanie zdjęć własnymi opisami. Dzięki temu wyróżnia się on na tle pozostałych banków zdjęć. Często wyszukanie odpowiedniego zdjęcia jest niezmiernie trudne ze względu właśnie na zbyt skąpe opisy. Tutaj dzięki wsparciu użytkowników ten problem został wyeliminowany. Obecnie w Passel.co dostępnych jest ponad 16 000 zdjęć agregowanych z 26 źródeł. Zdjęcia zostały uporządkowane w 25 kategorii, które stale się zmieniają. Mimo, iż w sieci dostępnych jest wiele innych darmowych stocków warto zapisać sobie adres Passel.co ponieważ może on w trudnych przypadkach uratować skórę.

www.passel.co

Kamil Winiszewski
Kamil Winiszewski
Pasjonat ogólnopojętego marketingu internetowego. Od wielu lat zajmuje się SEO ale przez strach przed efektem Dunninga-Krugera nie ma śmiałości nazywania się ekspertem.

Powiązane wpisy

Zarezerwuj termin

bezpłatnej konsultacji SEO ze specjalistą

Wyślij formularz